Vyberte si svou HYPOTÉKU na míru
Orientační návrh hypotečního úvěru
Modrá pyramida

Honzova mobilní hypotéka

100 %
(5×)

Znáte to – když už si konečně vyberete vysněný byt či dům, musíte často svádět nekompromisní boj s ostatními zájemci. A jde většinou o čas a peníze. Díky Chytrému Honzovi a Modré pyramidě si můžete vylepšit svou startovací pozici a mít schválenou hypotéku v kapse ještě před výběrem vysněné nemovitosti.

Jak to funguje

Jednoduše. Stačí mít představu, kolik cca chcete do vlastního bydlení investovat a doložit vaše příjmy. Banka vám finanční prostředky rezervuje na dobu 12 měsíců, během kterých si v pohodě vyberete své nové bydlení. Skvělé je, že jakmile máte hypotéku schválenou, můžete s prostředky 100% počítat. Nejedná se o žádný “úvěrový příslib”, jak tomu bylo dříve.

Aktuální podmínky hypoték jsou pořád luxusní. Včasná hypotéka se vám šikne i v případě, že nad investicí do vlastního bydlení teprve přemýšlíte. Nynější férové úroky si totiž zafixujete na dlouho dopředu.

Úroková sazba od 0 %

Podmínky úrokové sazby:

  • Běžný účet
  • Schválení úvěru bez vybrané nemovitosti
Spočítat
 
Upozorňujeme, že se jedná pouze o nezávaznou nabídku, která má informativní charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Zobrazené kalkulace, údaje o výši splátky a úrokových sazbách jsou pouze orientační a mohou být v jednotlivých případech rozdílné v závislosti na posouzení konkrétní finanční institucí.

Novinky

Byt či ne byt aneb v bydlení štěstí přeje rozhodným

Byt či ne byt aneb v bydlení štěstí přeje rozhodným

Pořízení nového bydlení – emočně, časově, finančně a administrativně náročné období. Ale co naplat, “rodina se dusí”. Koupě bytu či domu je velká investice a člověk by za několik milionů nerad… více

Hypotéka v kapse dříve než vstoupíte do realitního ringu

Hypotéka v kapse dříve než vstoupíte do realitního ringu

Dobrá lokalita, funkční dispozice, fajn cena… když už konečně najdete byt či dům podle vlastních představ, musíte mít kliku a být ideálně první zájemce s “penězi v obálce”. Dobrých nemovitostí je… více

Nevíte si rady? Kontaktujte nás

INFOLINKA
775 785 248
Užívaním služeb chytryhonza.cz souhlasíte s Obchodními podmínkami