Vyberte si svou HYPOTÉKU na míru
Orientační návrh hypotečního úvěru
Modrá pyramida

Honzova mobilní hypotéka

100 %
(5×)

Znáte to – když už si konečně vyberete vysněný byt či dům, musíte často svádět nekompromisní boj s ostatními zájemci. A jde většinou o čas a peníze. Díky Chytrému Honzovi a Modré pyramidě si můžete vylepšit svou startovací pozici a mít schválenou hypotéku v kapse ještě před výběrem vysněné nemovitosti.

Jak to funguje

Jednoduše. Stačí mít představu, kolik cca chcete do vlastního bydlení investovat a doložit vaše příjmy. Banka vám finanční prostředky rezervuje na dobu 12 měsíců, během kterých si v pohodě vyberete své nové bydlení. Skvělé je, že jakmile máte hypotéku schválenou, můžete s prostředky 100% počítat. Nejedná se o žádný “úvěrový příslib”, jak tomu bylo dříve.

Aktuální podmínky hypoték jsou pořád luxusní. Včasná hypotéka se vám šikne i v případě, že nad investicí do vlastního bydlení teprve přemýšlíte. Nynější férové úroky si totiž zafixujete na dlouho dopředu.

Úroková sazba od 2.29 %

Podmínky úrokové sazby:

  • Běžný účet
  • Schválení úvěru bez vybrané nemovitosti
Spočítat
 
Upozorňujeme, že se jedná pouze o nezávaznou nabídku, která má informativní charakter a nejedná se o návrh na uzavření smlouvy o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Zobrazené kalkulace, údaje o výši splátky a úrokových sazbách jsou pouze orientační a mohou být v jednotlivých případech rozdílné v závislosti na posouzení konkrétní finanční institucí.

Novinky

Návod pro OSVČ: jak si pořídit hypotéku a nezešílet

Návod pro OSVČ: jak si pořídit hypotéku a nezešílet

Na hypotéku ještě nedávno mohl prý dosáhnout skoro každý. Ale ani tehdy to stoprocentně neplatilo pro lidi pracující na vlastní triko. Zkratku OSVČ si totiž lze vyložit jako “Opravdu Složité… více

Co všechno zvyšuje cenu bytů? Budete se divit…

Co všechno zvyšuje cenu bytů? Budete se divit…

Až 60 000 korun neboli dva průměrné platy v ČR. Taková je dnes běžná cena za jediný metr čtvereční vlastního bydlení. Co všechno se v této sumě skrývá? Nedostatkem bytů, úroky hypoték a přidušenou… více

Nevíte si rady? Kontaktujte nás

INFOLINKA
775 785 248
Užívaním služeb chytryhonza.cz souhlasíte s Obchodními podmínkami